سیاست حفظ حریم خصوصی در سایت گوشی بیت

فروشگاه اینترنتی گوشی بیت برای داده‌های شخصی و حریم خصوصی کاربرانش ارزش زیادی قائل است و تلاش حداکثری برای حفظ آن دارد.

راهبرد اصلی گوشی بیت در این راستا، ایجاد حساب کاربری برای یک خرید امن و تضمین شده است.

اطلاعات مورد نظر به صورت آنلاین روی سایت در چند لایه امنیتی ثبت و ذخیره می‌شود.

این کار در سایتهای فروشگاهی معمول بوده و اطلاعاتی نظیر آدرس ایمیل، آدرس گیرنده کالا، شماره تلفن، اطلاعات محصول خریداری شده توسط مشتری، زمان خرید، نحوه پرداخت در سرور اصلی برای استفاده قانونی ذخیره می‌گردد.

لازم به ذکر است این دیتا در لایه‌های امنیتی تعریف شده به صورت کاملا امن حفظ می‌شود و هیچ اطلاعاتی با شرکتهای تبلیغاتی و بازاریابی به اشتراک گذاشته نمی‌شود تا اصالت خرید و دیتای کاربر تضمین گردد.

سیاست کوکی ها

کوکی ها فایل های متنی ساده ای هستند که توسط سرور وب سایت، روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می شوند و فقط همان سرور قادر به بازیابی یا خواندن محتوای آن کوکی ها خواهد بود. هر کوکی مختص مرورگر وب شما است. کوکی حاوی اطلاعات بی نامی از جمله شماره شناسه منحصر بفرد، نام وب سایت و تعدادی ارقام و اعداد می باشد. کوکی ها به وب سایت ها این امکان را می دهد که اطلاعاتی از جمله اطلاعات مربوط به تنظیمات شما یا موجودی سبد خریدتان را به خاطر بسپارند.

اکثر وب سایت های بزرگ یا شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت این کار را انجام می دهند تا امکان به خاطر سپردن شما را حین کار شما با آن وب سایت (به کمک کوکی های session ) یا حین مراجعات مکرر (به کمک کوکی های ماندگار) به آن وب سایت بدهند، و بدین ترتیب تجربه کاربری شما را بهبود بخشند. کوکی ها به سایت کمک می کند که تنظیمات شما را ذخیره کند – زبان، اندازه قلم و دیگر انتخاب های مربوط به حالت نمایش آن سایت در رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما – بدین ترتیب دیگر لازم نیست هرگاه که به آن سایت ها باز می گردید، آن اطلاعات را مجدداً وارد کنید. اگر وب سایتی از کوکی ها استفاده نکند، هربار که وارد صفحه جدیدی از آن وب سایت می شوید، شما را به عنوان یک بازدید کننده جدید در نظر می گیرد – مثلاً وقتی اطلاعات حساب کاربری خود را وارد می کنید و به صفحه دیگری می روید، شما را شناسایی نمی کند و همواره از سیستم خارج می شوید.

از کوکی‌ها برای شناسایی شخص شما استفاده نخواهد شد. وجود آنها فقط برای عملکرد بهتر سایت برای شما است.

می توانید کوکی ها را به دلخواه کنترل و/یا حذف کنید.

رویه گوشی بیت در حفاظت از داده های شخصی شما

گوشی بیت اقدامات احتیاطی معقولی از جمله فیزیکی، فنی و ساختاری، را انجام می دهد تا از اطلاعات شخصی شما در مقابل مشاهده غیرمجاز، فاش شدن، سوء استفاده، تغییر، آسیب یا از دست رفتن آنها محافظت کند. برای نمونه، از لحاظ فنی، گوشی بیت از نرم افزارهای آنتی ویروس و رمزگذاری، نظارت بر سیستم، و حفاظت از حمله به مرکز داده استفاده می کند؛ از لحاظ فیزیکی، تدابیر کنترلی مختلفی را بر مشاهده اطلاعات اعمال می کند.

هر چند وقت یکبار ممکن است این سیاست حریم خصوصی اصلاح یا به روزرسانی شود. گوشی بیت اطلاعیه‌های آشکاری را جهت مطلع ساختن شما از تغییرات تهیه خواهد کرد؛ لطفاً جهت دریافت آخرین نسخه به روزرسانی شده این سیاست، به وب سایت رجوع کنید.